کانکس دو قلو و چند قلو کانکس هایی هستند که از چند بخش متصل به هم که یک سقف مشترک دارند تشکیل می‌شوند.کانکس های دو قلو فضای زیادی را در اختیار کاربر قرار داده و قیمت مقرون به صرفه تری نسبت به خرید چند کانکس جدا از هم ارائه می دهند. کانکس دوقلو معمولا زمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد که به چند کانکس نیاز باشد. چراکه به جای خرید چند کانکس ، با خرید کانکس دوقلو یا چندقلو هزینه‌‌ی کمتری پرداخت می‌کنیم.  

جنس کانکس های دوقلو یا چند قلو 

کانکس دوقلو  از جنس گالوانیزه با عایق پلی استارین و ساندویج پانل ساخته می‌شود و آب و هوا به آن نفوذ نمی‌کند. این نوع کانکس امکاناتی مانند آشپزخانه، اتاق، سرویس بهداشتی و … دارد و انواع مختلفی دارد مانند دوقلو یا چند قلوی مسکونی، اداری، کارگاهی و …. .

 

خرید | فروش | تولید کانکس دوقلو و چند قلو

گروه صنعتی گوهرسازه با کادر فنی قوی و متخصص در امر ساخت کانکس با ابعاد بسیار بزرگ آمادگی خود را جهت عقد قرارداد با تمام ارگان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی که نیاز به فضای اداری پیش ساخته با ابعاد بزرگتر دارند را اعلام می‌دارد .ساختار متریال دیوار و سقف این نوع کانکس ها ترکبیی از نوع ورق‌های گالوانیزه با عایق‌های پلی استایرن و یا پلی یورتان به‌صورت ساندویچ پانل اجرا می‌شود.

 

انواع کانکس دوقلو و چندقلو

کانکس چند قلو با کاربری کارگاهی و یا اداری، کانکس چند قلو با کاربری خوابگاه و یا استراحتگاه . کانکس چند قلو با کاربری مسکونی و اضافه کردن فضا. کانکس چند قلو با کاربری سالن‌های کنفرانس و جلسات و همایش‌ها و …. کانکس چند قلو با کاربری کلاس درس بصورت کانکس و یا ساختمان پیش ساخته که در این نوع کانکس نیز مانند دیگر کانکس ها می‌توان تمامی امکانات از قبیل سرویس بهداشتی فرنگی و یا ایرانی , آشپزخانه و هر تعداد اتاق که مورد نیاز باشد اجرا شود.

کانکس دو قلو مسکونی

کانکس دوقلوی مسکونی کانکس هایی هستند که کاربری مسکونی داشته و بیشتر به عنوان ویلا مورد استفاده قرار می گیرند و امکاناتی مانند آشپزخانه، اتاق‌های خواب، کمد دیواری، سرویس بهداشتی، حمام و … دارند. فضای کانکس های دوقلوی مسکونی مطابق با درواست و سفارش مشتری طراحی می‌شود.

کانکس دو قلو اداری

کانکس های دوقلوی اداری به عنوان فضاهای اداری نیز می‌توانند  مورد استفاده قرار گیرند. معمولا این نوع کانکس ها در پروژه های موقت و مکان هایی که ساخت  و ساز معمول در آن ها سخت است یا امکان پذیر نیست به کار گرفته می‌شوند.

کانکس های دوقلو و یا چند قلوی بیمارستانی

کانکس دوقلو یا چندقلو بیمارستانی همانطور که از نامش پیداست به عنوان بیمارستان ساخته می‌شود.  کانکس های دو قلو و یا چند قلوی بیمارستانی، همانند یک بیمارستان دارای فضاهایی مانند  اتاق پزشک، اتاق استراحت پرسنل، اتاق تزریقات و سرم، قسمت اداری، داروخانه و … می‌باشد.

 

قیمت کانکس های دو قلو و یا چند قلو

قیمت کانکس های دو قلو و یا چند قلو بر حسب مواردی مانند متراژ و متریال مورد استفاده محاسبه می‌شود. این نوع کانکس ها مقرون به صرفه می‌باشند زیرا بخش‌هایی مانند سقف‌ها و دیوارهای متعدد در انها حذف شده است. 

 

نمای کانکس دو قلو یا چند قلو

نمای کانکس دو قلو یا چند قلو از جنس سایدینگ ، کامپوزیت آلومینیومی و ساندویچ پانل می‌باشد.